Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Zarząd
Dariusz Kusiak

Dariusz Kusiak

Prezes Zarządu - Dyrektor Naczelny

jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Z PKN ORLEN S.A. związany przez  ponad 10 lat, ostatnio jako Zastępca Dyrektora Biura Grupy Kapitałowej, odpowiedzialny za nadzór nad spółkami strategicznymi. Posiada również doświadczenie wynikające z pełnionych funkcji w zarządach i radach nadzorczych wielu spółek Grupy Kapitałowej ORLEN.

Tomasz Molenda

Członek Zarządu - Dyrektor ds. Operacyjnych

jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Ukończył liczne kursy menedżerskie oraz studia podyplomowe z zakresu logistyki oraz Executive MBA. Karierę zawodową rozpoczynał w  Poszukiwaniach Nafty i Gazu w Pile,następnie przez 15 lat pracował w SOLINO S.A.,  m.in. jako Dyrektor ds. logistyki oraz Dyrektor ds. inwestycji. Przez ostatnie 4,5 roku był Prezesem Zarządu w Przedsiębiorstwie Komunalnym „Gniewkowo” Sp. z o.o.Paweł Ogrodnik

Członek Zarządu - Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych

jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.Od 2013 roku pełni funkcję Członka Zarządu ORLEN KolTrans odpowiedzialnego za obszar kontrolingowo – księgowy, zakupów oraz IT. Karierę zawodową rozpoczynał w sektorze bankowym, a w latach 1995 – 2013 pracował w Rieber Foods Polska S.A. m.in. jako Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu. Ukończył liczne kursy menedżerskie w zakresie rachunkowości, kontrolingu, a także doskonalenia umiejętności menedżerskich.
  

 
 
 

Marki Grupy ORLEN