Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Zarząd

Jacek Goliński 

Prezes Zarządu  - Dyrektor Naczelny

Absolwent Wydziału Marketingu i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej oraz studiów Podyplomowych z zakresu Ekonomiki Rolnictwa i Agroenergetyki.

Od maja 2017 roku pełnił funkcję Dyrektora Generalnego Oddziału Gdańsk w Energa Operator S.A. realizując procesy biznesowe, w tym operacyjne zarządzanie majątkiem sieciowym, optymalizację procesów inwestycyjnych pod kątem efektywności ponoszonych nakładów oraz optymalizację procesów podnoszących efektywność ekonomiczną Oddziału.

Od stycznia 2014 roku prowadził własną działalność gospodarczą z zakresu doradztwa energetycznego, a w okresie 01.04- 31.05.2014 r. był Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży
w PKP Energetyka S.A.

W latach 2007-2013 związany z Energa-Obrót S.A., w której pełnił funkcje Pełnomocnika Zarządu i nadzorował realizację planów handlowych, budowanie portfela zakupowego oraz bezpośrednią opiekę nad klientami strategicznymi.
W latach 2004 – 2007 koordynował zadania w obszarze handlowym, m.in. w Carlsberg Polska, Wella Polska i ZK Kruszwica.
 

Tomasz Molenda

Członek Zarządu - Dyrektor ds. Operacyjnych

jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Ukończył liczne kursy menedżerskie oraz studia podyplomowe z zakresu logistyki oraz Executive MBA. Karierę zawodową rozpoczynał w  Poszukiwaniach Nafty i Gazu w Pile,następnie przez 15 lat pracował w SOLINO S.A.,  m.in. jako Dyrektor ds. logistyki oraz Dyrektor ds. inwestycji. Przez ostatnie 4,5 roku był Prezesem Zarządu w Przedsiębiorstwie Komunalnym „Gniewkowo” Sp. z o.o.Członek Zarządu - Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych

 
  

 
 
 

Marki Grupy ORLEN