Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Nowy ZUZP wchodzi w życie

02-01-2017  Aktualności

23 grudnia 2016 roku Państwowa Inspekcja Pracy zarejestrowała nowy Zakładowy Układ Zbiorowy Pracy dla Solino S.A. co oznacza, że z dniem 1 stycznia 2017 roku jego postanowienia wejdą w życie i obejmą wszystkich pracowników, a także emerytów Solino. 
 
Nowy dokument określa zasady wynagradzania, premiowania, awansowania i zatrudniania pracowników, kształtowania warunków pracy, świadczenia pracownicze oraz szkolenia i ścieżkę rozwoju zawodowego.
 Wejście w życie dokumentu  jest efektem 2-letniej pracy zespołu negocjacyjnego, powołanego na mocy Porozumienia z dnia 23 stycznia 2015 roku.
 
– Cieszymy się, że udało nam się dojść do porozumienia z partnerem społecznym i wypracować dokument wprowadzający nowoczesne rozwiązania, skutecznie motywujące  pracowników naszej Spółki – powiedział Dariusz Kusiak, Prezes Zarządu Solino.
 
Wejście w życie nowego porozumienia jest istotnym elementem wzmacniania kapitału ludzkiego i relacji pracowniczych w Spółce, pozwalającego na jej dalszy rozwój, w tym realizację kilkunastu zadań inwestycyjnych w ramach strategii kawernowej firmy.
 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN