Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Bednary 2019

30-09-2019  Aktualności

4 dni wystawy

130 ha powierzchni wystawienniczej

20 lat tradycji

130 tysięcy zwiedzających

730 wystawców

…a wśród nich my, Inowrocławskie Kopalnie Soli „Solino” S.A. wraz z całą grupą Orlen.

W Bednarach koło Poznania w tym roku pojawiło się 130 tysięcy osób, którzy na wystawienniczych stoiskach zajmujących ponad 130 tys.m2 mogli zapoznać się z najnowszą ofertą firm z branży rolniczej. Liczby te potwierdzają, że  AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie i prawdziwe święto branży.

Wiele firm właśnie podczas tej wystawy planuje premiery swoich nowych produktów. Wszyscy natomiast przywożą na AGRO SHOW to, co mają najlepsze. Bezpośredni kontakt przedsiębiorców z potencjalnymi klientami, daje szansę nie tylko prezentacji produktów, ale też stwarza możliwość rozpoznania oczekiwań rynku. Przede wszystkim zadbano o bogate portfolio wystawy. Dzięki temu zwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą firm z każdego sektora branży rolniczej: począwszy od producentów maszyn rolniczych, przez przedsiębiorstwa  sektora rolno-chemicznego, po  firmy finansowe specjalizujące się w obsłudze rolnictwa.

Znakiem rozpoznawczym AGRO SHOW stały się pokazy maszyn rolniczych w trakcie pracy, jest to najbardziej oczekiwany i efektowny element wystawy od lat. W tym roku po raz pierwszy zwiedzający mieli możliwość obserwowania pokazów z wygodnych trybun, które zapełniały się do ostatniego miejsca. W trakcie wystawy także odbywały się konferencje i seminaria.

IMG_20190920_102906.jpg 
​​​​​​​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN