Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Zmiany w składzie Zarządu

01-08-2011  Aktualności

​W dniu 1 sierpnia 2011 r rozpoczął pracę w naszej Spółce nowy Członek Zarządu, Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych p. Leszek Borowiec. Do pełnienie tej funkcji  został powołany na posiedzeniu Rady Nadzorczej w dniu  14 lipca 2011r.
 
 Leszek Borowiec  ma 37 lat i jest absolwentem Wydziału Zarządzania oraz studiów podyplomowych z zakresu Rachunkowości Politechniki Częstochowskiej. W roku 2006  zdobył także tytuł doktora nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii: specjalność  rachunkowość  na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.
 
Od roku 2001 pracował w Zakładzie Produkcji Cystern LDS Sp. z o.o. w Warszawie, z czego do roku 2005 jak Specjalista ds. Finansów,a  od roku 2005 jako Dyrektor Finansowy.
 
Od roku 1999 jest adiunktem w Katedrze Finansów i Rachunkowości  i Kierownikiem  Zakładu Rachunkowości w Wyższej Szkole  Menedżerskiej w  Warszawie, a od 2007 roku jest także pracownikiem naukowym Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademi Nauk oraz w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania  w Warszawie.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN