Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Kontakt
Nazwa Dane kontaktowe​
Siedziba firmy
88-100 Inowrocław,
ul. Świętego Ducha 26a
Centrala Tel.  +48 2425 67626

Sekretariat

 

Tel.  +48 2425 69460
Faks +48 52 357 58 37
solino@solino.pl
sekretariat@solino.pl
Pełnomocnik  ds. Zintegrowanych Systemów Zarządzania Tel. +48 2425 69 785

Rzecznik Prasowy

Damian Polak
Rzecznik Prasowy | 
Spokesperson

+48 24 256 95 22  +48 609 609 719 


Dyrektor ds. Nadzoru Górniczego,
Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego
Tel.  +48 2425 69475

Dyrektor Biura Inwestycji i Rozwoju Tel.  +48 2425  69735

Dział Logistyki Podziemnego Magazynowania Ropy i Paliw 
Tel. +48  24 256 50 16 

Dyrektor Biura Rachunkowości i Finansów - Główny Księgowy 
Tel.  +48 2425 69474

Kopalnia Soli i PMRiP GÓRA 88-100 Radojewice:
Tel.  +48 2425 67628
Faks +48 52 35 45 708

Kopalnia Soli MOGILNO

Przyjma k/ Mogilna
88-300 Mogilno
Tel/Faks  +48 2425 67629

Dyrektor Biura Produkcji i Sprzedaży

ul. Pakoska 7
88-100 Inowrocław
Tel.  +48 24 256 99 61

Tel.  +48 24 256 79 00


Dział Marketingu i Sprzedaży

ul. Pakoska 7, 88-100 Inowrocław




















Realizacja zamówień/ Obsługa Klienta



Agnieszka Jałoza 

Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży 

+48 24 256 74 57 kom. +48 665 896 739 

e-mail. Agnieszka.Jaloza@solino.pl


Emilia Pakulska

Specjalista ds. Marketingu 

Tel. +48 24 286 86 23 kom. +48 723 690 921

e-mail. Emilia.Pakulska2@solino.pl


Michał Tomczyk

Specjalista ds. Handlowych

tel. +48 24 286 94 16 kom. +48 661 690 760

e-mail. Michal.Tomczyk@solino.pl


Katarzyna Urbańska

Specjalista ds. Handlowych

tel. +48 24 256 99 37 kom. +48 601 078 827

e-mail. Katarzyna.Urbanska@solino.pl



Dorota Zwolińska 

Specjalista ds. Handlowych

tel. +48 24 256 99 39 kom. +48 663 489 407

e-mail. Dorota.Zwolinska@solino.pl


Elżbieta Kachel

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 24 286 99 36 kom. +48 691 390 677

e-mail. Elzbieta.Kachel@solino.pl



Dział Kontroli Jakości

 

Tel. +48 2425 69764

Inspektor Ochrony Danych ​Anna Cykulska

nr tel. 607 229 774
mail: daneosobowe@solino.pl

​​​​​​​​​​​​​​​​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN